iPhone kaamera vahetus

Usaldage oma iPhone kaamera vahetus iProffile - usaldusväärne ja professionaalne teenus!

Hinnakiri

Valige oma seade

Apple
seadmed
Android
seadmed
iPhone
iPad
Mac
Watch

Varuosa olemasolul vōetakse teie seade töösse esimesel vōimalusel

Remont esinduses
Remont Teie juures
Loading...

Varuosa olemasolul vōetakse teie seade töösse esimesel vōimalusel

Kui soovid kokku leppida kiiret kontaktivaba kohaletoimetamist kulleri või pakiautomaadi kaudu, võta meiega ühendust telefonil 5981 8848

Kiire ja kvaliteetne iPhone'i kaamera vahetus

iPhone kaamera remont on sageli vajalik, et taastada teie nutitelefoni võime jäädvustada ilusaid hetki ja olulisi sündmusi. Olenemata sellest, kas probleem on iProff siin, et pakkuda teile usaldusväärset ja kvaliteetset nutitelefoni kaamera vahetuse teenust taskukohase hinnaga.

Millal on vaja iPhone kaamera vahetust?

Hägused või moonutatud pildid

Kui teie iPhone kaamera pildid on hägused, udused või moonutatud, võib see viidata kaamera objektiivi kahjustusele, mis nõuab iPhone kaamera remonti. Hägusus võib olla põhjustatud kriimustustest, mõradest või muudest objektiivi pinna kahjustustest, mis mõjutavad valguse liikumist ja pildi teravust.

Kaamera ei reageeri või kuvab musta ekraani

Kui teie iPhone eesmine kaamera või taga kaamera ei reageeri või kuvab musta ekraani, võib see tähendada, et kaamera moodul on rikkis ja vajab vahetamist. See võib olla tingitud kaamera riistvara riketest, nagu katkenud kaabliühendused või kahjustatud komponendid.

Liiga tumedad või ebaühtlase valgustusega pildid

Kui teie iPhone kaamera pildid on liiga tumedad või valgustus on ebaühtlane, võib probleem olla seotud kaamera sensori või välguga, mis nõuab mobiiltelefoni kaamera remonti. Kaamera sensor vastutab valguse püüdmise eest ja kui see on kahjustatud, võib see mõjutada piltide säritust ja kvaliteeti. Samuti võib rikkis välk põhjustada ebaühtlast või ebapiisavat valgustust.

Kaamera rakenduse hangumised või kokkujooksud

Kui teie iPhone kaamera rakendus hangub, jookseb kokku või ei käivitu üldse, võib see viidata nii tarkvaraprobleemidele kui ka riistvaralistele riketele, mis võivad nõuda kaamera vahetust. Kuigi mõned tarkvara probleemid on lahendatavad lähtestamise või uuendamisega, võivad püsivad probleemid viidata aluseks olevatele riistvara tõrgetele.

Füüsilised kahjustused

Kui teie iPhone on saanud füüsilisi kahjustusi, näiteks maha pillatud või vedelikuga kokku puutunud, võib see põhjustada kaamera objektiivi, sensori või teiste komponentide kahjustusi, mis nõuavad telefoni kaamera parandust. Isegi väikesed mõrad või kriimustused objektiivil võivad aja jooksul süveneda ja mõjutada pildi kvaliteeti.

Vananenud või kulunud kaamera komponendid

Kui teie iPhone kaamera pildikvaliteet on aja jooksul märgatavalt halvenenud, võib see viidata kaamera komponentide kulumisele, mis võib nõuda varuosade vahetamist. Nagu iga elektroonilise seadme puhul, võivad ka iPhone’i kaamerad aja jooksul kuluda, mõjutades jõudlust ja pildikvaliteeti.

Miks valida iProff iPhone kaamera vahetuseks?

1. Kogenud tehnikud

iProff’i tehnikud on kõrgelt kvalifitseeritud ja kogemustega iPhone kaamera vahetuse ning remondi alal. Nad on läbinud põhjaliku väljaõppe ja omavad ajakohaseid teadmisi erinevate iPhone’i mudelite kaamera süsteemide kohta.

2. Kvaliteetsed varuosad

iProff kasutab ainult kõrgekvaliteedilisi varuosasid oma iPhone kaamera remondi teenustes. Need varuosad vastavad või ületavad Apple’i ranged kvaliteedistandardid, tagades teie iPhone’i kaamera optimaalse jõudluse ja vastupidavuse.

3. Kiire ja usaldusväärne teenus

iProff mõistab, kui oluline on teie iPhone teie igapäevaelus. Seetõttu püüame pakkuda kiiret ja usaldusväärset nutitelefoni kaamera vahetuse teenust, et saaksite oma seadme võimalikult kiiresti tagasi ja jätkaksite oma elu jäädvustamist.

4. Taskukohased hinnad

iProff pakub konkurentsivõimelisi hindu oma iPhone kaamera vahetuse teenustele. Meie eesmärk on muuta kõrgekvaliteediline mobiiltelefoni kaamera remont kättesaadavaks kõigile iPhone’i kasutajatele, olenemata nende eelarvest.

5. Garantii

Kõigil iProff’i teostatud iPhone kaamera vahetustel ja parandustöödel on garantii. See annab teile meelerahu, teades, et teie iPhone’i kaamera on kaitstud võimalike defektide või probleemide eest ka pärast remonti.

Hinnakiri
(kaamera vahetus)

iPhone 5s 34,99 €
iPhone SE 34,99 €
iPhone 6 34,99 €
iPhone 6 Plus 39,99 €
iPhone 6s 39,99 €
iPhone 6s Plus 39,99 €
iPhone 7 59,99 €
iPhone 7 Plus 89,99 €
iPhone 8 69,99 €
iPhone 8 Plus 89,99 €
iPhone X 89,99 €
iPhone XS 99,99 €
iPhone XR 99,99 €
iPhone 11 99,99 €
iPhone 11 Pro 99,99 €
iPhone Pro Max 99,99 €
iPhone SE2020 74,99 €
iPhone SE2022 74,99 €
iPhone 12 Mini 119,99 €
iPhone 12 Pro 139,99 €
iPhone Pro Max 139,99 €
iPhone 13 119,99 €
iPhone 13 Pro 139,99 €
iPhone 13 Mini 119,99 €
iPhone 13 Pro Max 139,99 €
iPhone 14 169,99 €
iPhone 14 Plus 169,99 €
iPhone 14 Pro 149,99 €
iPhone 14 Pro Max 149,99 €
iPhone 15 139,99 €
iPhone 15 Plus 139,99 €
iPhone 15 Pro 169,99 €
iPhone 15 Pro Max 189,99 €
Priit TänavaPriit Tänava
10:51 10 Feb 24
I had problems with my iPad, i got very professional, high service level help! I would like to recommend this company to everyone who have problems with iPhone, iPad etc.
Viktoria NegrejevaViktoria Negrejeva
21:22 13 Oct 23
They fixed my phone quickly and inexpensively, thank you!
Radmilla PajuRadmilla Paju
09:46 05 Oct 23
The guys are just great! Masters of their craft! I recommend it 100%
M.NECTAR AROMATHERAPYM.NECTAR AROMATHERAPY
09:03 03 Oct 23
Aleksandr RodinAleksandr Rodin
14:02 11 Sep 23
The SIM card was stuck in the slot and I couldn’t get it out of the phone. In a couple of places before (I won’t name which ones) they asked for 45 euros and a couple of days. Here everything was done in a few minutes and nothing was taken! Super)
EveliinaEveliina
08:46 05 Apr 23
I ordered a screen change. Payed extra for better screen, but got a screen that is really bad: it's smaller than original screen, text is unclear, colors are WAY off. Especially when the brightness is down, then all the black colors are brown. So I really do not recommend the alternative screen options. People working there seem nice though.
Viktoria ŠigajevaViktoria Šigajeva
18:04 10 Dec 22
I was very pleased with the service. Despite the weekend, my phone was repaired in less than 4 hours (battery and back glass replacement). Very friendly staff told me in detail how and what will be replaced. A replacement phone was provided for the period of work. Thanks for your fast work! I advise everyone if you want to replace something in your iPhone as quickly as possible.
Lisa IndraccoloLisa Indraccolo
15:55 15 Nov 22
Awesome! Highly recommended, a real life saver. Got my Iphone screen replaced within less than 24 hours (!). Plenty of appointments available also on short notice, website easy to navigate and appointments can be booked online. Store conveniently located and can be easily reached also on foot. Excellent service, quick and very reasonably priced, screen replaced in less than 30 minutes, English speaking (big plus for foreigners) and friendly; accepts cash, debit and credit cards.
Aleksei StsigartsovAleksei Stsigartsov
13:18 05 Nov 22
The best service, I will advise everyone to go here.The master was a very sympathetic person, he helped out of the kindness of his soul, I did not even have time to go to the store when everything was ready. The work was done professionally, quickly and efficiently. 11/10
Alexandra ElAlexandra El
18:41 27 Jul 22
We handed over two phones for repair with the same problems (the screen did not work). Guys fixed everything very quickly, the first phone was returned in half an hour! The second one was a little more problematic and required an extra visit. However, everything works! Technician is very nice :)
js_loader

Korduma kippuvad küsimused

• Kui kaua võtab aega iPhone kaamera vahetus?

 iPhone kaamera vahetuse aeg sõltub kaamera kahjustuse ulatusest ja iPhone’i mudelist. Enamikul juhtudel saab iProff teie iPhone’i kaamera vahetuse lõpule viia 1-2 tööpäeva jooksul

• Kas iPhone kaamera vahetusel läheb kaduma mu garantii?

Ei, iPhone’i kaamera vahetamine iProff’is ei mõjuta teie Apple’i garantiid. iProff kasutab kvaliteetseid varuosasid ja järgib rangeid remondi protseduure, et tagada teie seadme garantii säilimine.

• Kas peaksin oma iPhone'i kaamera vahetuseks saatma Apple'ile?

Kuigi Apple pakub ametlikku remonditeenust, võib see olla aeganõudev ja kulukas. iProff pakub taskukohase mat alternatiivi kvaliteetseks iPhone’i kaamera vahetuseks ja remondiks, kasutades Apple’iga võrreldavaid varuosasid ja protseduure.

• Kas saan oma iPhone'i kaamera ise ära vahetada?

Kuigi võib olla ahvatlev proovida iPhone’i kaamerat ise vahetada, ei ole see soovitatav. iPhone’i kaamera vahetus nõuab eritööriistu, oskusi ja kogemusi. Ise remontimine võib põhjustada täiendavaid kahjustusi ja tühistada teie garantii. On alati parem usaldada professionaale, nagu iProff, et tagada teie iPhone’i kaamera nõuetekohane paigaldamine ja töökindlus.

Meie teenuse eelised

Garantii
Garantii

iProff annab teostatud töödele garantii

Kiirus
Kiirus

Hindame teie aega - remondi kestus on märgitud teenuse broneerimisel

Kvalifikatsioon
Kvalifikatsioon

Remondime iPhone, iPad, iWatch ja MacBook seadmeid

Remont kohapeal
Remont kohapeal

Vastavalt hinnakirjale ei lisandu tehniku väljakutse eest täiendavat tasu

Meisterlikkus
Meisterlikkus

Professionaalsed Apple'i toodete tehnikud

Varuosade kvaliteet
Varuosade kvaliteet

Kasutame ainult kvaliteetseid varuosi

Meie kliendid

Broneeri aeg või helista meileHelista

Meie klientide
tagasiside

Sinu arvamus on meile väga oluline, et saaksime oma teenuse kvaliteeti parandada

Sinu arvamus on meile väga oluline, et saaksime oma teenuse kvaliteeti parandada.Kirjuta tagasiside